wz

TJ Lokomotiva Mariánské Lázně

KARATE

Karate | Aktuality | Foto | Kalendář | Historie | Trenéři | Odkazy

Aktuality

TOPlist

           4. kolo ligy žáků v ShinKyokushinkai karate Sokolov

 

 

             V sobotu 30.11.2019 se v Sokolově konalo 4.kolo ligy žáků.Celkem se turnaje  účastnilo  85 závodníků z 14 klubů . Za Mariánské Lázně to byli Kevin Pham , Tomáš Viktora , David Duc ,Andrij a Pavlo Bařinové,Tony Do,Adam Nguyen Hoang Hieu,David Nguyen Hoang Chien a Tony Nhat Minh Khuong.

 

             Andrij Bařina ml.žák +35kg měl 5 soupeřů.První zápas vyhrál po prodloužení tzv.na praporky, v druhém boji o zlato svého soupeře porazit nedokázal a tak získal stříbro za 2.místo  .

             Adam Nguyen Hoang Hieu ml.žák +35kg byl s Andrijem ve stejné kategorii, ale on svůj první zápas prohrál a tím pro něj turnaj skončil.

             Pavlo Bařina jako ml.dorostenci –50kg měl ve své váze 15 soupeřů. První zápas nezačal dobře,prohrál na soupeřův kop mawaši geri džodan a tím pro něj turnaj skončil.

             David Nguyen Hoang Chien ml.dorostenci –50kg stejně jako Pavlo měl 15 soupeřů a první zápas stejně jako Pavlo prohrál a turnaj tím pro něj taky skončil.

             Tony Do ml.dorostenec –50kg do třetice jako David a Pavlo měl 15 soupeřů a první zápas stejně jako jeho předchůdci prohrál a i pro něj turnaj skončil předčasně.

             David Duc st.žák +35 kg byli ve váze 4.David byl na závodech poprvé a jako většina  nováčků se zpočátku musí naučit prohrávat aby mohl později vítězit.Dnes ,přesto že se hodně snažil oba svoje zápasy prohrál .

             Tony Nhat Minh Khuong ml.žák –30 kg měl 9 soupeřů ve váze a i on v prvním zápase neuspěl a turnaj pro něj předčasně skončil.

              Kevin Pham ml.dorostenec –55kg V této váze byli jen 2 závodníci a Kevin svého soupeře porazil až rozhodnutím sudích tzv.“na praporky“.Kevin tímto získal 1.místo.

             Posledním závodníkem byl Tomáš Viktora jako st.dorostenec +65kg kde se sešli také 2 závodníci. Ani Tomáš nedokázal bodovat a svůj zápas prohrál a obsadil  2.místo.

   Našich 9 závodníků získalo  3 medaile , ne vždy se všechno podaří.

             Po skončení 4.kola ligy se sčítají výsledky všech 4 kol a udělují se tituly Mistra České republiky pro rok 2019.Po sečtení všech výsledků se Mistrem stal Kevin Pham v kategorii ml.dorostenci –55kg.Andrij Bařina obsadil 2. a Tomáš Viktora 3.místo

 

              Sláva vítězům , čest poraženým a v dalších bojích hodně  štěstí .Všem  děkuji za vzornou reprezentaci našeho oddílu a rodičům za podporu .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsal  Radek  Malinovský